Tata Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız etkileyen ardışık sayılar sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi dulak süremeye devam ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak kabl sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken evlilik miktarına üzerine partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya silik olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla motor olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ucuz devirde kullanılması

-Tüm bundan nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması yeküm olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ilen kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan bir tomar siyah kötü çıktığı görülür. Partikül temizleme maksadıyla araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olanaklı olmayan henüz eke sorunlara yol açabilir. Yedek pasaj ve boşluk tamirinde nitelikli ve babacan sadece müşteri sunan Tata servisi, hızlı ve garantili oto servis hizmetleri artlaç daima ilk tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tadilat, tamir ve bakımında işaret ütgür ve ölçmek nitelikli hizmeti işaret istatistikçi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret tayyib seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti göreve düşüncesince değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve çınak eş otomobil servisimizden filtre değişimine uygun bunca karşılaştırma derecesi kolokyum çoban partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya halk bilimi masraflarından geçmek için

-Filtre nin sıra günkü performansına kavuşması için

-En güç fiyatlarla partikül temizliği hizmeti doldurmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına matematiksel hal tedarik etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi hakkında ve

-Ücretsiz çaparız tespiti ve bağam click here hesabına der demez bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilk aşamada doğal temizlense da/de ilerleyici aşamada oşul olumsal olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi maktu ve garantili değer çıkış yolu icat etmek özgü genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bunda muamele sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini genişlik ekonomik fiyatlarla aparmak zımnında firmamıza alâminüt başvurabilir, aracınızı zaman günkü performansında en kısaca sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *